PROSYSTEM GEMBINIAI KRANAI

Gembiniai kranai yra ideali krovinių kėlimo įranga darbui pramoninėje aplinkoje. Ši sistema leidžia padidinti darbo našumą keliant krovinius iki 2000 kg. PROSYSTEM ® leidžia efektyviau atlikti montavimo, gamybinius ir aptarnavimo darbus.

ERIKKILA virš 100 metų yra ergonomiškų lengvų kranų, kėlimo įrangos, tiltinių kranų ir kranų robotų gamintojas. Kompanija taip pat importuoja įvairią kėlimo įrangą savo gamybai papildyti. Pagrindinės ERIKKILA vystymosi priežastys yra galimybių realizacija, inovacijų panaudojimas ir techninis know-how. Šiandien ERIKKILA yra dinamiškas lengvų kranų gamintojas ir specialios įrangos importuotojas. ERIKKILA prekės ženklas kalba apie verslumą, techninę realizaciją, inžinierinius sugebėjimus ir atkaklumą. ERIKKILA yra visą pasaulį aprėpiančios Kito grupės dalis.

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

PROSYSTEM LITTLE-JOHN GEMBINIAI KRANAI DARBUI ŽEMOSE PATALPOSE

Optimalus sprendimas kur reikia labai efektyviai išnaudoti erdvę

• Universalus ir paprastas
• Padidina darbo vietos patogumą ir produktyvumą
• Panaudojamas su rankine arba elektrine tale, įvairiais balansyrais ir kėlimo mechanizmais
• Gali būti naudojamas ir suvirinimo aparato pakabinimui

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

PROSYSTEM ANT SIENOS MONTUOJAMI GEMBINIAI KRANAI

UNIVERSALUS

• Puikus sprendimas jei darbo vieta yra prie sienos arba kito vertikalaus elemento
• Gali būti sumontuotas po tiltiniu kranu bet kokiame aukštyje
• Kompaktiškas

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

PROSYSTEM ANT KOLONOS MONTUOJAMI GEMBINIAI KRANAI

LENGVA NAUDOTI

• Geras sprendimas kai šalia nėra galimybės sumontuoti ant sienos
• Kolonos aukštis pagal reikalingą pakėlimo aukštį
• Aukšta konstrukcijos kokybė palengvina panaudojimą

Gembiniai kranai montuojami ant kolonos
ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ

GEMBINIS KRANAS IR SUVIRINIMO ROBOTAS – EFEKTYVI IR TIKSLI PORA

Mustio metalo gamybos tradicija trunka daugiau negu 400 metų. Dabar ši tradicija tęsiasi su SBA Interior kuri tiekia produkciją iš metalo trims pramonės sektoriams: jūrų, statybos ir subrangos.
SBA Interior yra moderni metalo apdirbimo kompanija: šiuolaikinė lazerinė technika ir naujausi suvirinimo robotai dirba greitai ir patikimai be kokybės praradimų. Metaliniai ruošiniai užkeliami ant suvirinimo stalo su ERIKKILA PROSYSTEM kranais. Be PROSYSTEM lengvų kranų sistemų SBA Interior turi PROSYSTEM ant kolonos sumontuotuos gembinius kranus su kėlimo galia nuo 250kg iki 500kg. Ant kolonos sumontuoti gembiniai kranai tinkamesni suvirinimo stotims nes su šiais kranais sunkūs metalo ruošiniai gali būti patraukti, apversti ir pasukti tiksliai į reikalingą vietą ant suvirinimo roboto. Ant kolonos sumontuoti gembiniai kranai leidžia ruošinį perkelti ar suorientuoti pagal suvirinimo roboto nustatymus greitam ir tiksliam virinimui. Dėl saugaus ir patogaus rankinio valdymo sunkaus ruošinio pakėlimai, nuleidimai, pastumimai ir patraukimai gali būti atliekami PROSYSTEM gembiniais kranais labai efektyviai ir visą darbo dieną. „Ant kolonų sumontuoti gembiniai kranai pagerino mūsų produktyvumą”, sako SBA Interior projektų inžinierius Mikael Hildén.

ATSISIŲSTI BROŠIŪRĄ