Veiklos istorija

UAB MIRANGA istoriją kuria nuo 1996 metų. UAB Miranga yra bendrovė, tiekianti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Kaliningrado srities įmonėms inovatyvią, aukštos kokybės įrangą ir paslaugas. Dirbame su Vokietijos, Prancūzijos, Danijos, Švedijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Ispanijos, Italijos ir Čekijos įvairios įrangos gamintojais. Turime užmezgę tvirtus ryšius su savo tiekėjais ir partneriais.

Esame visada pasiruošę įvairiems iššūkiams

Norime savo klientams tiekti tik tokią techniką ir gaminius, kurie padėtų Jiems dirbti kasdienius darbus saugiai, našiai, ekonomiškai ir efektyviai. Visa musų tiekiama įranga yra sertifikuota ir patvirtinta pagal Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos reikalavimus ir standartus.

Nuolatos ieškome naujų produktų, įrangos ir technologijų

 

Nuo 2009 metų plečiame savo tiekiamos įrangos spektrą. Be jau senai siūlomų krovinių kėlimo hidraulinės, vakuminės technikos, plieninių ir sintetinių lynų, grandinių ir kt., 2012 metų Lietuvos rinkai teikiame kelių remonto ir priežiūros techniką iš Lenkijos. Ir toliau ieškome naujų produktų, įrangos ir technologijų, kurias galėtume pasiūlyti savo klientams.

Kontaktai

Adresas

Perkūnkiemio g. 43-65,

Vilnius, 12101

Lietuva

el. paštas

 info@miranga.lt

Telefonas

+370 698 54563

Skype

uab.miranga