Slapukų politika

UAB Miranga svetainėje taikoma naudojamų slapukų politika apibrėžia naudojamų slapukų tipus, kiekvieno slapuko naudojimo tikslą, saugojimo laiką atsisakymo ar ištrynimo būdus.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra jūsų naudojamame įrenginyje (pvz., planšetiniame kompiuteryje, išmaniajame telefone ar kompiuteryje) atsirandanti teksto rinkmena kai apsilankote mūsų svetainėje. Jie leidžia kaupti informaciją svetainės savininkui ir užtikrinti jos efektyvesnį funkcionavimą. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.

Kam slapukai naudojami?

Kai kurie UAB Miranga naudojami slapukai yra būtini, kad leistų svetainės vartotojui joje naršyti ir naudotis visomis svetainės funkcijomis. Jūs neprivalote su slapukų naudojimu sutikti, nes jie reikalingi mums svetainės veikimui. UAB Miranga svetainėje taip pat naudojami slapukai. Leidžia mums pagerinti jos funkcijų veikimą. Taip pat slapukus naudojame statistikos rinkimo tikslais. Ši, anonismiška, informacija padeda mums suprasti kaip svetaine naudojasi jos lankytojai ir gerinti savo paslaugas..

Naudojamų slapukų tipai

Sesijos slapukai – laikini, sukuriami jums apsilankius mūsų svetainėje. Jie naudojami nustatant kokią kalbą pasirinkote. Sesijos slapukai ištrinami, kai naršyklės langas uždaromas.


Nuolatiniai slapukai – lieka jūsų naudojamame įrenginyje tam tikrą laiką. Jie gali būti naudojami su funkcijomis, apibūdinančiomis, kokia informacija yra nauja nuo jūsų paskutiniuoju apsilankymu svetainėje. Nuolatinių slapukų išlikimas jūsų naudojamame įrenginyje priklauso mip kiekvieno atskiro slapuko „galiojimo laiko” ir naudojamos naršyklės nustatymų.


Trečiųjų šalių slapukai – priklauso kitiems, ne adreso juostoje nurodytiems, domenams. Jie atsidaro vartotojo naršymo istorijai sekti.
Lentelėje toliau pateikta daugiau detalių apie naudojamus slapukus, jų tikslus, informacijos saugojimo laiką ir panašią informaciją.